Mnoho lidí se věnuje tomu, co mají lidi v hlavě, každý má na to jiný pohled, někdo píše knihy, jiný se projevuje jako herec, další se projevuje na internetu atd. a všichni mají na Facebooku svoji stránku; Jan Hnízdil, Halina Pawlowská, Vit Kouba. Co vlastně mají objektivně lidi v hlavě?

Lidi mají v hlavě; data, informace, programy atd. mozek je obrazně naprogramovaný počítač který řídí stroje kterým říkáme tělo. Pokud má člověk nějaké psychické problémy tak příčinou jsou chyby v databázi nebo programech, problémem je logicky jak chyby nalézt a jak je opravit?

Mnohdy se nám chyby podaří nalézt, ale už nevíme, jak je opravit? Bohužel se dosud neumíme napojit elektronicky na mozek, a tak snadno opravit chyby v mozku pomocí programů na opravu chyb. Je naivní věřit na pomoc od; psychiatra, psychologa, kouče, léčitele atd.

Pomoci si můžete jenom sami, a to tím že lež a nenávist nahradíte za pravdu a lásku, buď tím, čím jsi a nehraj si na to co nejsi! Nejste tím, co děláte za peníze, jste tím, co milujete, a tak je vám to vzorem. Neustále je zde snaha vám pomocí propagandy a cenzury vnutit násilím, abyste milovali to, co nemilujete.

Co je příčinou toho že je vám přeprogramován propagandou a cenzurou mozek natolik že se z vás stali ubožáci co mají psychické nemoci? Aby zde mohli být všemocné elity, tak zde musí být otroci elity, otroctví evolučně nezaniklo, jenom se přizpůsobilo konzumní době, podívej se do zrcadla na ekonomického otroka a nulovou hodnotou.

%d bloggers like this: