Domů » Jak žít optimálně v konzumním očistci?

Jak žít optimálně v konzumním očistci?

Podívej se na sebe objektivně a dojde ti to, že jsi hříšný čert, co žije v konzumním očistci, v očistci nejsou svatí andělé. Vše je zde o reklamě, která klame čerty od narození do smrti, následkem je logicky stres a deprese, léky na stres a deprese by se mohli už pomalu dávat do nápojů a potravin. Konzumní očistec je továrnou na problémy, nevěřte slibům, co vám slibují zázraky, je to jenom reklama, která vás klame, zázraky jsou jenom ubohou náhražkou, která nedokáže nahradit ráj ve kterém nejsou čerti.

Náboženství se snaží změnit věřící lidi, politika se snaží změnit ekonomiku a sociální systémy, reklama se snaží udělat z konzumentů hlupáky, problémem ale je to, že v konzumním pekle jsou jenom hříšní čerti. Jak žít optimálně v konzumním očistci? Vše je o pochopení toho, že vše zde je hra podle pravidel, co určuje organizace nebo situace, jde o to být lepší, než je konkurence ve správné specializaci.

Většina hříšných čertů chce získat výhody pomocí protekce a korupce, jenže vše, co rychle podvodem hříšný čert v konzumním očistci získá o to i rychle přijde. Veliké války v nahotě odhalují to, že žijme jako čerti v očistci, kde miliony zbytečně mrtvých čertů, to je pro elitu v pekle jenom statistika. Není zde v pekle; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. je zde mnoho tisíciletí pokrytecký egoismus, čert je čertu peklem, o tom to v pekle bylo a bude. 

Leave a Reply