Domů » Jak získat z pekla štěstí?

Jak získat z pekla štěstí?

Pokud potřebujete z pekla štěstí tak si to musíte v konzumním pekle zasloužit, vše je v pekle obrazně jenom šachová hra, ve které má štěstí z pekla jenom ten, kdo umí profesionálně vyšachovat konkurenty, protože v konzumním pekle je za každý dobrý skutek tvrdý trest. Všechny snahy o to v konzumním pekle udělat pomocí pohádek a reklamy z hříšných čertů svaté anděly jsou marné a naivní, z čerta anděla neuděláš tak jako z nuly neuděláš číslo.

Za vším jsou v pekle výhody a peníze, konflikty a války jsou vždy jenom o výhody a peníze, kde nic hodnotného není, tam není konflikt a válka. Mír je období klidu mezi válkami, v tomto období klidu se vše připravuje na válku, obrazně je mír jako spánek a když spánek skončí tak je zde konflikt nebo válka. Mrtvý čert je dobrý čert, proto mrtvé čerty vyhlašujeme za svaté, protože o mrtvých čertech dobře hovoříme, protože se jich už nebojíme.

Jelikož pojmenování čert nebylo slušné a populární tak jsme je nahradili slovem člověk a lidi, je to podobné tomu, když se cikáni přejmenovali na Romy. Jakmile vznikla reklama tak následkem byl vznik konzumního očistce, za nejstarší reklamu lze považovat kouzelníka u divokého kmene, který využíval naivity divokých čertů, s příchodem vzniku vesnic a později měst přišlo i náboženství a pohádky, zde už bylo klamání čertů na vysoké profesionální úrovni.

Čerti milují zázraky a toho využívá reklama která jim slibuje zázraky, náboženství slibuje věřícím čertům ráj po smrti, politika slibuje ekonomické a sociální zázraky po volbách, reklama slibuje zázraky po zakoupení zboží nebo služby atd. sliby se slibují a blázni se radují, než jim dojde to, že je zase někdo v konzumním pekle podrazil.

Pokud bychom zavřeli do vězení všechny lháře a zloděje v konzumním pekle, tak by nikdo na světě neplatil daně v konzumním pekle a konzumní peklo by se ekonomicky zhroutilo. Zavíráme do vězení zlé čerty jenom proto, abychom zastrašili čerty před tím, aby se zde chovali jako čerti, vězení z žádného čerta anděla neudělá. 

Leave a Reply