Domů » Jak optimálně uspokojit egoistické potřeby?

Jak optimálně uspokojit egoistické potřeby?

Podívej se do zrcadla a spatříš v něm egoistu, který nejvíce myslí na to, jak uspokojit svoje egoistické potřeby, nechtěj násilně změnit cizí egoisty a chtěj změnit jenom sebe, tvoje ego je nemocné toužením po uspokojení egoistických potřeb, každá chyba má jistě i svoji příčinu. Jak optimálně uspokojit egoistické potřeby? Dobrota je žebrota, vše je zde hra o uspokojení egoistických potřeb, tvoji konkurenti se snaží pomocí reklamy z tebe udělat hlupáka a tím i chudáka.

Pochop to, že z blízka vypadá vše jinak než z dálky, z blízka spatříš že lidi to jsou oblečené egoistické opice, co z dálky vypadají jako bohové. Za vším je reklama, která nás klame od narození do smrti, hlásáme lásku a jsme plní nenávisti, hlásáme pravdu a jsme lháři, všechny ideologie to je jenom reklama na zázraky, která z nás dělá hlupáky, v realitě nejsou zázraky zde je vše jenom hra o hodnoty. Než začneš čemukoli věřit, tak nejprve prověřuj, jestli to není jenom reklama, která tě chce oklamat.

Každá organizace je to tom, moje hra a moje pravidla, ti, co jsou v organizaci nahoře, vytvářejí pravidla tak, aby se nahoře udrželi co nejdéle je to možné, nadbytek hodnot, je postaven na nedostatku hodnot, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý egoista dočasně. Všechny pokusy o vytvoření altruistické ideologie to jsou jenom ekonomické utopie, co v praxi nefungují, protože dobrota je žebrota. Stvořitelem člověka je egoismus, protože čím více inteligence tím více je zde i egoismu.

Programátoři se dneska marně snaží naprogramovat umělou inteligenci co nebude egoistická, to je jako stavět dům na písku, takový dům bez základů brzo spadne! Rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole bylo a bude, pokud se chceš dostat nahoru, tak si to musíš zasloužit, vše, co rychle pomocí podvodu získáš, o to i rychle přijdeš. Každá lidská egoistická organizace je zde evolučně dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla. Ano, bude zde, líp jakmile každý egoista dostane do hlavy GVKB čip, který jej odřízne od egoistické reality, vše bude mít tak pod kontrolou jenom globální umělá GVKB inteligence, na egoistické myšlení zde bude umělá GVKB inteligence a ty zde budeš od narození do smrti držet pokorně hubu a krok.

Leave a Reply