Domů » Jak ochránit práci před parazity?

Jak ochránit práci před parazity?

Parazitování na cizí práci stvořilo psychický očistec, dobrota je žebrota, nadbytek pro parazity, co jsou nahoře, je možný díky hostitelům, co jsou dole. Otroctví evolučně u lidí neskončilo, jenom se přizpůsobilo nové době, války v nahotě odhalují rozdělení lidí na otrokáře a otoky, pokud by mohli politické volby eliminovat rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se demokratické volby zakázali. Politika je reklama na ekonomické a sociální zázraky, po volbách je líp jenom těm, co se dostali na vysoké státní funkce, těm, co šli k volbám, jako hloupé ovce, lépe po volbách nebude.

Problémem je zabezpečení společných peněz, je třeba konečně globálně svěřit moc a bohatství jenom umělé inteligenci, moc a bohatství škodí lidské společnosti, je třeba se poučit z minulosti, dobrota k těm, co jsou nahoře je příčinou naší žebroty. Vše jde naprogramovat tak, aby lidi už nemohli na sobě parazitovat, už zde bylo dost příživníků, co se přiživovali na společnosti, a tak se měli díky protekci dobře jako milionáři a prezidenti.

Vyrobíme roboty policajty, a tak se zde už nebude nikde lhát a krást, vše je o pravidlech a jejich kontrole, kdo porušuje pravidla hry o hodnoty ten bude eliminován v krematoriu, každý člověk na světě je snadno nahraditelný robotem nebo umělou inteligencí. Vše je o kvalitě lidí, pokud zde budou všude jenom kvalitní lidi po stránce; tělesné, psychické, vědomostní, morálky, inteligence atd. tak skončí ekonomický očistec a bude zde ekonomický ráj.

Leave a Reply