Když moucha sedne na mucholapku tak máme od ní konečně pokoj, ale moucha za svoji chybu zaplatí životem, tak jako mouchy sedají na mucholapky, nebo je v přírodě eliminují; masožravé rostliny, pavouci, zvířata atd. tak i lidi sednou na lep podvodníkům, a tak přijdou o většinou o; peníze nebo o čas, nejvíce ohroženou skupinou jsou; děti, amatéři, hlupáci, věřící, ubožáci, narkomani, důchodci atd.

Život to je hra nebo boj, zisk je zde spojen se ztrátou, každý je v životě vítězem i poraženým, záleží jenom na současné situaci. To mě vedlo často k zamyšlení, proč je někdo zlý a jiný je dobrý? Příčinou toho že je někdo zlý nebo dobrý je vždy situace a minulost, jsme loutky, se kterými po celý život manipuluje situace a minulost, z 99 % je u každého určen jeho osud, a každý má jenom 1 % šance svůj osud změnit k lepšímu.

Představte si obrazně to, že před vaším narozením máte možnost se podívat na svůj osud, nejspíše by se 99 % lidí na světě nenarodilo do tohoto psychického konzumního očistce, ve kterém budou po celý život trpět neviditelným syndromem, a tak budou mít stres a deprese. Je mi už 68 let a pokud bych měl možnost před narozením se podívat na svůj osud, tak bych tento osud odmítnul, a tím by logicky zde nebyl ani tento článek. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: