Domů » Jak došlo k tomu, že se na vrchol mocenské pyramidy dostali ubožáci?

Jak došlo k tomu, že se na vrchol mocenské pyramidy dostali ubožáci?

Ano, Miloš Zeman není mým prezidentem. Probereme to od prapočátku a dostaneme se až do budoucnosti, na prapočátku zde byla smečka, která měla svého vůdce, který byl silný a chytrý, potom došlo k tomu, že smečka byla nahrazená společností, která byla centrálně řízená, už nebylo potřeba, aby ten, kdo byl v centu byl silný a chytrý, protože zde bylo mnoho sluhů a zástupců, a tak ti co byli v centru se měli velmi dobře, a nemuseli nic dělat.

Takto vznikli; králové, šlechtici, císaři, sultáni, faraonové, vůdcové, papežové, guru, rabíni, proroci, prezidenti, předsedové atd. obecně se hovoří často o symbolické mocenské pyramidě, kde na vrcholu je elita a dole jsou ubožáci. Takto, vznikly evolučně kariéristické politické závody, ve kterých jde o to být na vrcholu mocenské pyramidy, volby to je vybírání politických závodníků pro kariéristické závody, a mediální sledování těchto kariéristických závodů o místo prezidenta, nebo o jiná politická místa.

Jak došlo k tomu, že se na vrchol mocenské pyramidy dostali ubožáci? Jak dojde k tomu, že vás často nakazí v zimě virová nemoc? Je to stejný princip! Pokud není počítač správně zabezpečený, tak se do něj z internetu můžou dostat viry, a tím bude mít uživatel počítače problémy. Všimněme si toho, že jednoduché systémy nepotřebují vůbec žádné zabezpečení, a přesto se do nich nikdy viry nedostanou, jak je to možné? Virus potřebuje složité univerzální systémy, protože tyto systémy nejdou dokonale zabezpečit.

S nárůstem složitosti, vzniká neřešitelný problém s tím, jak vše zabezpečit proti virům, co na systému egoisticky parazitují. V okamžiku, kdy vznikne ve společnosti armáda, tak zde vzniká i systémová složitost, armáda neprodukuje zisk, a tak musí parazitovat na pracujícím lidu, následně vniká; regulace, clo, daně, poplatky, certifikace atd. aby to fungovalo tak zde musí být mnoho státních zaměstnanců a tím se roztáčí kolotoč složitosti, až to celé nakonec bohužel dospěje k tomu, že se naším prezidentem stane ubohý Miloš Zeman.

Takže probrali jsme minulost, dostali se do současnosti, jaká bude ale naše budoucnost? Budoucnost je v digitalizaci, vše se digitalizuje místo kovové mince, je zde bezdotyková debetní karta, kterou v obchodě zaplatíme, místo psaní dopisů, je zde telefon a internet atd. Logicky i dojde na stát, a tak místo státních zaměstnanců zde budou autonomní roboti s umělou inteligencí na dobíjecí baterie, robot prezident, na hradě v Praze bude vyznamenávat roboty ministry, a po záruce, se robot prezident recykluje, a místo něj zde bude novým model prezidenta, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Leave a Reply