Domů » Jak být šťastným a úspěšným snadno a rychle

Jak být šťastným a úspěšným snadno a rychle

Všude vám radí, dělejte to tak jak ti poradíme, a budeš v životě šťastný a úspěšný, jenže zjistíte že to nefunguje, protože to, co vám odborníci na šťastný a úspěšný život radí, to je mrtvá teorie a teorie v praxi nefungují. Můžete se zajímat i o životy lidí co jsou šťastní a úspěšní a snažit se zde najít příčiny jejich úspěchu, to ale taky v praxi nefunguje.

Logicky je zde otázka a co v praxi tedy funguje? Funguje si najít pro vás správnou specializaci a té věnovat dlouhodobě mnoho času a peněz, štěstí a úspěch je o talentu který se optimálně rozvíjí ideální je začít už od 3 let a vydržet to do 30 let, víte, na co máte talent? Většina lidí neví, na co má talent a nedokážou se otestovat na co mají talent a tím jsou v situaci kdy jsou nešťastní a neúspěšní.

Mnozí říkají že na nic talent nemají a že tedy nemá smysl se snažit zjistit to na co mají talent. Každý člověk je originál, a tak má i na něco talent, je to celé o tom nestarat se o cizí a starat se o svoje tak zjistíme na co máme talent a ten začneme rozvíjet až se staneme v nějaké specializaci úspěšnými a jsme za to i dobře ohodnoceni. Je možné začít s rozvíjením talentu ve 40 letech? Možné to je, ale vaše naděje na úspěch a štěstí bude asi jenom 1 %, kdo pozdě začíná, ten sobě mnoho škodí. Zde je příčina toho že 99 % lidí na světě je v situaci že jejich šance na to že budou šťastnými a úspěšnými je jenom 1 %.

Zde platí klasické, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, investovat do dětí se nikomu nechce, protože každý myslí jenom sobecky na sebe a následkem je konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Je třeba celý konzumní systém restartovat tím že dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a odpojíme egoistické mozky lidí od reality, na myšlení bude umělá inteligence a lidi zde budou na to, aby profesionálně sloužili GVKB systému, co zde bude na věčné časy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, i ty už brzo dostaneš do hlavy GVKB čip, a tak budeš snadno a rychle šťastný a úspěšný.

Leave a Reply