Domů » Jádrem problému je to, že v centru systému jsou lidi, lidi dělají chyby

Jádrem problému je to, že v centru systému jsou lidi, lidi dělají chyby

Bůh to je napětí mezi protiklady, není to subjekt, který je něčím zaměstnaný, zaměstnanost je následkem evoluce, která zaměstnává vše, aby tak získala informace a programy. Ano jsi loutkou, kterou ovládá evoluce, svoboda je iluze, jak by mohla být loutka svobodná, když už evoluce loutku nepotřebuje tak jí recykluje a z recyklovaného materiálu vyrobí nové loutky. Všimněme si toho, že některé zboží a služby, jsou neprodejné v jiné zemi, proč tomu tak je?

Konzumenti mají svoje svatá pravidla, která nedokážou porušit, a tak ten kdo chce mít v prodeji úspěch, musí tato zavedená svatá pravidla respektovat, obrazně jde o klíč a zámek, nejsou univerzální klíče, a proto multikultury nefungují, a vedou k extrémismu. Problém s nepřizpůsobivými příživníky a ekonomickými migranty, je problémem toho, že tyto extrémistické skupiny lidí, odmítají konzumovat místní zboží a místní služby.

Pokud je program napsán pro Windows, tak vám nebude fungovat v Linuxu, to je každému jasné, proč nám ale není jasné to, že určité skupiny lidí v našem národě nebudou správně fungovat, a tak zde budou s nimi neustálé problémy? Nemá smysl zalévat plevel, plevel se musí eliminovat, proč je takovým problémem zde eliminovat ekonomický plevel, který na nás jenom ekonomicky dlouhodobě parazituje?

Jádrem problému je to, že v centru systému jsou lidi, lidi dělají chyby, je třeba vysokoškoláky nahradit za umělou inteligenci a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, tím zde už nebude problém s ekonomickým plevelem, GVKB roboti budou dávat do pytlů tento ekonomický lidský plevel a potom jej recyklují na substrát, vše je zde jenom o recyklaci, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jedinou jistotou je zde evoluční recyklace.

Leave a Reply