Domů » Jádrem problému je nedostatek praxe, a následkem jsou chyby

Jádrem problému je nedostatek praxe, a následkem jsou chyby

Je nekvalitní člověk neprodejné zboží? Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, nároky na zaměstnance narůstají, ale platy zaměstnancům nenarůstají. Dalším problémem je automatizace a optimalizace, díky které dochází k úsporám pracovních míst.

Bída není ale nový problém, bída zde vždy byla, ale jde o to, aby byla bída ve snesitelných tolerancích. Jednoduchým ukazatelem kvality života je to, jak dlouhého věku se lidi v každém národě dožívají, dalším ukazatelem je počet sebevražd. Základem pro každý národ je potravinová nezávislost díky dobrému zemědělství, proč je někde špatné zemědělství?

Je to o prioritách, které určuje elita, to ta minulá vláda byla špatná, je to už obehraná písnička svalovat vinu na ty co se už nemohou bránit. Jádrem problému je nedostatek praxe, a následkem jsou chyby, které způsobují plýtvání časem a penězi, systém z lidí udělal sluhy s nulovou hodnotou, sluha nebude pracovat nikdy tak dobře jako ten kdo není sluha.

Rozvoj civilizace vždy přicházel se svobodou, proč je zde svoboda pořád utopie, kde je příčina našeho otroctví. Příčinou našeho otroctví jsou závislosti, máme tolik závislostí, že žijeme v kleci ze svých závislostí, následkem je to, že místo lásky je zde nenávist, a místo pravdy je zde lež.

Leave a Reply