111

Civilizace je o náhražkách, nahradili jsme pravdu za propagandu, lásku za peníze, praxi za teorie atd. už zbývá jenom nahradit pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a za umělou inteligenci, nejsou pitomci tak nejsou s pitomci problémy, pitomci to byla testovací verze a robot je finální verze se kterou nejsou žádné problémy, vše je zde o změnách a následkem je to že vše je zde evolučně dočasně. Pitomce nezajímá, co bylo a co bude, protože jsou nemocní a jejich civilizace to je nemocnice, je naivní věřit na to že se uzdravíme, protože jsme zdegenerovali, a tak se musíme smířit s tím, že jsme pitomci.

Největším problémem pitomců je nahrazení praxe za teorie, pitomé elity neustále vymýšlejí nové populární teorie a nutí pitomce, aby tyto chybné teorie otestovali v praxi, následkem je stres a deprese, není totiž pitomec ten, co by se zavděčil všem pitomcům. Občas potkám pitomce, co propagují amatérsky nějaké pitomosti, jakákoli snaha těmto pitomcům pomoci dobrou radou je naivní a marná, protože z nuly nikdo číslo neudělá. Pitomci nechtějí pochopit to, že jsou nuly, co to mají v hlavě vynulovaný.

Vše nasvědčuje tomu, že už brzo zde bude zase veliká válka, nic nového pod sluncem, pitomci neumí vyřešit problémy optimálně rychle, a tak problémy řeší násilím, vraždění v malém je zakázáno, ale vraždit se ve válkách to je povoleno, protože války přinášejí pitomým elitám veliké zisky a výhody. Za vším je dneska vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury, proto zde není pravda a láska, kdo nejde s námi ten jde proti nám a nikdo nebude zbaběle stát opodál a kritizovat naše chyby!

Válka nakonec povede k nasazení autonomních systémů a vyhraje ten kdo bude mít více autonomních systémů, místo umírání vojáků a civilistů, budou ničeni roboti a stroje. Lidi se během války odsunu z civilizace do rezervací a po válce se už lidi z rezervací nevrátí do civilizace, protože v civilizaci budou místo lidí jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše zde jsou přeci příčiny a jejich následky, běž se podívat do krematoria a na hřbitov, jenom smrt je zde jistá.                

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: