V sobotu byl v Praze průvod homosexuálů a asexuálů, v minulosti zde byl zase prvomájový průvod, zajímavý je v Praze průvod sekty Kršna s velikým alegorickým vozem. V Praze se pořádá mnoho akcí je zde tradiční maraton a potom zde jsou vánoční trhy na Staroměstském náměstí, taky je v Praze občas i vojenská přehlídka. Všechny tyto veliké společenské akce jsou zde díky tomu že je zde mnoho lásky, co je to láska?

Láska je následek toho že je zde inteligence, pokud lidi mají málo inteligence tak je v nich i málo lásky, inteligence je o výchově v rodině a škole, často výchova optimálně nefunguje z mnoha příčin. Nevychovaný člověk porušuje svatá lidská pravidla, a tak je za to potrestán; ekonomicky, vězením, blázincem, smrtí atd. komu není rady tomu není pomoci.

Nejhorší je situace, pokud se nevychovaný člověk dostane díky protekci na vysokou funkci, a tak on má velikou moc a může tak napáchat mnoho škod, zde se dostáváme k selhání kontroly, funguje jenom to, co je pod kontrolou. Naštěstí už brzo každý člověk dostane do hlavy rychlé bezdrátové napojení na umělou inteligenci a internet, takto už konečně pitomci nebudou dělat pitomosti, a tak zde všude na věčné časy zvítězí pravda a láska, a tak zde místo pekla bude ráj ve kterém se nelže a nekrade.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: