Domů » Hříšníků je na světě už jako much

Hříšníků je na světě už jako much

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, idealismus atd. je zde mnoho století všude populismus, kolem populismu se točí; ekonomika, politika, filosofie, reklama, móda, umění, náboženství, myšlení, kultura, civilizace, deprese, stres, závislosti atd.

Křesťanství je založeno na populismu, je to moderní reklama na ideální kulturu, jenže vše je zde dočasně, a tak gramotnost a peníze eliminovali víru v Ježíše Krista a hříšníci dneska věří jenom tomu co si z více zdrojů ověřili a milují peníze za které si mohou koupit to co potřebují.

Náš svatý božský otec (JHVH) není nad námi v ráji, on je v nás, a tím otcem jsou naše vědomosti a naše inteligence, jak si to každý hříšník udělá takové to i má.

Život hříšníků to je hra o výhody a smrt je konec hry, po smrti zde už nic není, nadbytek vytváří nedostatek, aby ti, co jsou nahoře měli nadbytek, tak ti, co jsou dole musí mít nedostatek, když něco vyjde z módy, tak něco nového přijde do módy.

Neustále je nám reklamou nuceno to, co je právě v módě, a přitom to co je v módě není v ničem lepší než to, co už není v módě, jde jenom o to, jak udělat z hříšníků hlupáky a chudáky pomocí dezinformací a totality.

Existujeme v hříšných organizacích a zde platí hříšná pravidla která si organizace vytvořila a za porušení pravidel je trest, ten, kdo pravidla neporušuje získá za to odměnu, manipulace pomocí odměny a trestu z hříšníků udělala pokrytecké loutky na dálkové centrální ovládání, je to tak snadné nahnat hříšníky do svaté války, nebo do plynových komor v koncentráku.

Hříšníků je na světě už jako much, a podle toho se s hříšníky i zle všude zachází, dobře se zachází jenom s těmi, co jsou nahoře, a mají zde popularitu a moc, jenže pokud slepý hříšník vede slepé hříšníky, tak všichni spadnou do bídy a zaostalosti, potřebujeme svatého pastýře, který není slepý k tomu, že jeho hříšné stádo má blbou náladu, protože se má blbě díky pokryteckému populismu.

Leave a Reply