Domů » Hmota je iluze složená z dezinformací

Hmota je iluze složená z dezinformací

Dokud to na vlastní oči neuvidím tak tomu neuvěřím, jenže naše smysly jsou napojeny na centrální nervový systém a on data z našich smyslů upravuje do informací, a z informací vytváří programy a inteligenci. Problém je v tom, jak se data z našich smyslů upraví abychom je mohli používat a tím se vyhnut chybám.

Obrazně je úprava dat podobná vaření jídla, kdy pomocí receptu uvaříme nějaké jídlo z dostupných surovin, co se stane, když ale máme špatný recept, nebo neumíme správně vařit, taky mohou být i spatné suroviny, z díla tak poznáváme nakonec tvůrce. Vše je zde naprogramovaný proces a všechny procesy v nás a okolo nás jsou evolučním dočasným experimentem, ekosystém je obrazně továrna na evoluční experimenty, proto je zde jistá jenom smrt.

To, co je uvnitř velikého složitého systému nic neví o velikém složitém systému, ve kterém se nachází, poznání malého je omezeno mnohým, a tak je plné chyb, protože nemá k dispozici informace o tom, jak veliký složitý systém skutečně funguje. Ten veliký složitý systém to je ekosystém, jehož je člověk a jeho civilizace součástí.

Proč zde jsou; ekonomické krize, války, katastrofy, pandemie atd. Vše zde je o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje, a tak po vzniku zánik následuje a vše se zde recykluje, z malého vzniká vše veliké a po čase se to zase na malé rozpadá, i naše domovská planeta kde je ekosystém, je ve vesmíru evolučně dočasně!

Trvale zde jsou jenom jednoduché vesmírné a přírodní zákonitosti, jako je dualita a kauzalita. Má to vše v nás a okolo nás nějaký logický smysl, když vše je zde jenom hra podle pravidel, co určuje organizace nebo situace? Vše se zde točí v kruhu, každý cíl, za kterým vše směřuje je jenom dočasnou iluzí.

Mnoho tisíciletí člověk vytvářel pro lidi konzumní civilizaci a už brzo zde budou vládnout počítače a stroje místo lidí, lidi se tak odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Počítače a stroje budou mít jiné nároky na čas a prostor, než je měli lidi, a tak zboří vše co jsme pracně vybudovali a postaví zde zcela jiný systém, založený na jiných prioritách a pravidlech. 

Leave a Reply