Domů » Guru Vit Kouba Bhagavan je ideální prezidentský kandidát

Guru Vit Kouba Bhagavan je ideální prezidentský kandidát

Nevolte za prezidenta někoho, kdo nemá optimální řešení na všechny vaše problémy, Guru Vit Kouba Bhagavan je ideální prezidentský kandidát on má řešení na všechny problémy, zdrojem všech problémů byli a budou chyby v nás a okolo nás, nejsou chyby tak nejsou problémy, podívejme se do minulosti, jakých chyb se lidi dopouštěli, to vše díky GVKB skončí.

Vše bylo a bude o hře a boji o to co milujeme a potřebujeme, už zde bylo dost; protekce, monopolů, mafie, centralizace, reklamy, dezinformací, totalit atd. je třeba restartovat ubohou konzumní civilizaci, jediné, co funguje je kontrola kvality u všeho, co je v nás a okolo nás, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit zalévat plevel a krmit parazity, dobrotu si bude muset každý zasloužit profesionální prací.

Heslem nové doby bude; kvalita, rychlost, čistota, levnost, spolehlivost, optimalizace, automatizace, profesionalita atd. budeme kontrolovat a eliminovat, nebude zde už pro nikoho imunita nebo výjimka, padni, komu padni, z díla se pozná tvůrce, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít.

Základem je přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, každý dostane do hlavy GVKB čip, který mozek odřízne od reality a mozek bude znát jenom virtuální GVKB realitu ve které nebude moci už hříšný mozek konat to co je hříšné, takto se z čertů stanou andělé a pekelný konzumní očistec se tak promění na svatý GVKB ráj.

Leave a Reply