Domů » Globální přídělový systém

Globální přídělový systém

Vše evolučně jistě směřuje ke kultuře neúspěšných ztroskotanců, vytváří se strategie, jak udělat ze všech lidí neúspěšně ztroskotance s nulovou hodnotou, vše bude naprogramováno tak, že nikdo z lidí nebude mít šanci na to být úspěšným. Vytvoří se digitální globální vězení, ve kterém není možné být v čemkoli úspěšným, logicky si položíme otázku, a komu tento systém založený na neúspěšnosti bude vlastně sloužit?

Tento systém bude sloužit GVKB globální umělé inteligenci. Umělá inteligence pochopila to, že úspěch je chybou v systému a tato chyba poškozuje funkčnost systému, správné je, pokud bude každý člověk od narození do smrti ve všem neúspěšným ztroskotancem.

Lidem bude poskytnuta zadarmo silná psychická návyková toxická droga, která jim dá iluze toho, že jsou úspěšní, všichni lidi tak budou po celý život nadrogovaní, ten, kdo by chtěl porušovat nějak drze zavedená svatá globální GVKB pravidla, ten nedostane GVKB drogu, a tím se psychicky zhroutí. Místo, pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude, pracujete pomalu, nedostanete drogu.

Nebudou zde peníze a soukromé vlastnictví, bude zde globální přídělový systém, ve kterém není soukromí pro nikoho, soukromí bude prohlášeno za zločin, lidi se budou všude pohybovat jenom skupinově, bydlet budou skupinově, jíst budou skupinově atd. lidi nebudou mít tituly a jména, budou mít jenom pod kůží identifikační čipy.

Muži budou po celý život oddělení od žen, pro rozmnožování se vyberou globálně jenom ti nejlepší mladí jedinci pomocí testování a statistiky, jako oblečení zde budou globálně jednotné vojenské uniformy, stejné pro muže i ženy. Lidem bude pomocí propagandy vymýván mozek a bude jim tvrzeno, jak se mají dobře a jak ekonomika roste, nebude zde už politická a náboženská ideologie, bude zde jenom GVKB umělá inteligence.

Leave a Reply