Domů » Geneticky většina vysokoškoláků v EU jsou neandrtálci

Geneticky většina vysokoškoláků v EU jsou neandrtálci

Pokud má neandrtálec problém, se kterým si neví rady tak jej řeší násilím, nejhorší je srážka s neandrtálcem, kůň je nebezpečný zezadu, býk je nebezpečný zepředu, neandrtálec je nebezpečný ze všech stran. Největším problémem je, pokud neandrtálec s titulem zde získá díky protekci velikou moc, a tak on násilím, řeší problémy, se kterými si neví rady, protože je neandrtálec.

Války a pandemie v nahotě odhalují to, že nám všude mnoho tisíciletí vládnou jenom neandrtálci. Problém s příživníky z Indie, co se nechtějí přizpůsobit konzumní společnosti, je problém s neandrtálci, co nemají vysoké vzdělání a umí jenom chytře parazitovat na sociálním systému. Pandemie je trestem za to že jsme dosud nedokázali optimálně vyřešit problém s neandrtálci v naší společnosti.

Naštěstí už brzo zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, neandrtálci se odsunou z civilizace do rezervací, zavedou se testy v nemocnici na kvalitu lidí a nekvalitní genetický materiál se odsune do rezervací, dobrotu si bude muset zde každý zasloužit, společnost nemůže být sociálním ústavem pro neandrtálce.

Leave a Reply