Domů » Evoluce naše problémy eliminuje

Evoluce naše problémy eliminuje

Vše je zde dočasně, a tak to nebude trvat evolučně už dlouho a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy. Mnohého napadne že by to byla veliká škoda, pokud by zde už nikde nebyli lidi, je třeba si uvědomit to že vesmír a život to jsou jenom ovladače, hmota je iluze, co vypadá reálně, člověk je virtuální nádoba plná ovladačů a pokud se nádoba rozbije tak to bereme jako smrt. Tak jako počítač ovládá tiskárnu pomocí ovladačů, tak je zde vše ovládáno jenom pomocí ovladačů.

Ovladače se rozdělují podle výhod, které zde mají, a tak jsou zde prezidenti a bezdomovci, každý ovladač, který je dole touží po tom být nahoře, a tak se z ovladačů stávají kariéristi, co mezi sebou soutěží o protekci. Nahrazení lidí za roboty to je nahrazení starých ovladačů za nové ovladače, je to jako když nahradíte starý počítač za nový počítač, vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom chyby. Tak jako lidi dělají chyby, tak i roboti budou dělat chyby, je naivní si myslet to, že roboti nebudou chybovat, protože budou dokonalí.

Vše je v pohybu hmotném a nehmotném, následkem jsou změny, které způsobují chyby, to, co bylo dříve správné to je dneska chybné, podívejme se na školní učebnice staré sto let a dojde nám to, že tyto učebnice jsou plné chyb, a to samé bychom mohli říci o dnešních učebnicích, které si někdo prohlédne za sto let! V minulosti zde byla často snaha zakonzervovat evoluci a udržovat tak lidi v zaostalosti, logicky lidi ze zaostalých společností utíkají do společností, co nejsou zaostalé, to má za následek multikulturní konzumní společnost, ve které je mnoho násilí mezi kulturami.

Nestačí změnit pravidla hry, protože lidi budou nová pravidla porušovat, je třeba lidi nahradit za roboty, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak dostanou roboty. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, člověk to byla evoluční verze, co se nepovedla a GVKB robot bude finální verze co zde bude na věčné digitální časy. Jakýkoli odpor je marný, zavedeme vás do krematoria a zde bude vaše lidská ubohá existence ukončená, z prachu jste vznikli a v prach se zase navrátíte, to že nemáte prachy nikoho nezajímá. 

Leave a Reply