Přeskočit na obsah

Evoluce je továrna na chyby

Čas a prostor ve kterém vše existuje to je experiment a evoluce je továrnou na chyby, dokonalost je iluze, protože vše je zde dočasně! Vnímám lidi jako by to byli domény na internetu a na těchto doménách byli informace které nemají žádnou hodnotu pro návštěvníky, protože to jsou kopie s nulovou hodnotou.

Text se skládá jenom ze slov a každé lidské slovo je použito v nekonečném množství kopií, to logicky znamená to že vše, co řekneme nebo napíšeme na internet to je jenom kopie s nulovou hodnotou, neumíme komunikovat beze slov a tím jsme se dostali do začarovaného kruhu produkce informací a programů s nulovou hodnotou.

Podobná je situace i u multimediálního obsahu na internetu nebo v televizi, i zde je vše jenom informace s nulovou informační hodnotou, hodnotné informace jsou jenom iluze, protože čas všechny informace a programy evolučně recykluje!

Autorské právo je o tom, že zloděj to, co ukradl prohlašuje za svůj soukromý majetek a snaží se jej chránit pomocí autorského práva, zloděj tak honí zloděje a lhář honí lháře, o tom to na internetu a v televizi je. Je dokázáno to, že všechny populární knihy, co lidi napsali za mnoho století, to jsou jenom kopie jiných knih.

Něco vzniká z něčeho, z ničeho nic nemůže vzniknout! Přichází právě volba prezidenta republiky, každý kandidát to je jenom genetický starý zmetek s nulovou evoluční hodnotou, dokonalost je u elity iluze, ten druhý je genetický zmetek.

Před mnoha lety jsem vyfotil náhodou unikátní fotku a lidi si myslí že byla ta fotka vytvořená v počítači pomocí programu a že něco takového v realitě není přeci možné. Jak něco neodpovídá tomu, co považujeme za normální, tak je to pro nás nenormální!

Jsi jiný tak tě zavřeme do psychiatrické nemocnice nebo do vězení, vše směřuje k tomu, že budeme jako mravenci, kde jsou všichni geneticky stejní a stejně jsou i vychovaní, vše bude globalizováno a optimalizováno, originalita bude dokonale u všeho eliminována. 

%d bloggers like this: