Neustále slyšíme o tom, že něco zde zaniklo, aby zde mohlo něco vzniknout, tak musí něco zaniknout! Vše je zde evoluční experiment, a tak je zde vše dočasně proto po vzniku zde zánik je, něco je zde krátce a jiné je zde dlouho ale vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná pravidla, které stvořila a otestovala evoluce, vše, co stvořil člověk to je zde dočasně, člověk nedokáže stvořit něco co by zde bylo trvale na věčné časy, protože člověk je jenom nula s nulovou evoluční hodnotou.

Může prezident vykonat zázrak? Prezident nemůže vykonat zázrak, protože je to kaskadér, co zastupuje ty, co jsou za vodou. Vše je o tom, jak být za vodou a mít tak od všeho klíče. Evoluce eliminuje vše, co vadné zde je, proto je zde snaha o to, aby mnohé, co je vadné z dálky vypadalo tak že to není vadné, neznaboh tak z dálky vypadá jako bůh. Politika je boj o protekci, obchod je boj o bohatství, umění je boj o popularitu, školství je boj o tituly atd. mír je válka vedená tak aby zbytečně neumírali lidi.

Podívejme se na problémy, které nejsou dlouhodobě vyřešeny, proč je zde mnoho problémů, které nejsou dlouhodobě vyřešeny na co zde máme potom všemocné elity, co rozhodují chybně o nás bez nás? Pořád jsou nám elitami slibované zázraky, ale tyto sliby jsou jenom propagandou a cenzura zakazuje kritiku elity. Problémem je to že jsme dosud nedokázali lidi nahradit za umělou inteligenci a autonomní roboty, stroje na těžkou špinavou práci, programy na řízení strojů a mnohého jiného, lidi zde budou jenom na to, aby žili v ráji, kde se lidi budou mít dobře, protože nebudou mít s ničím problémy.

%d bloggers like this: