Je to pořád stejný příběh o tom, jak evolučně zanikají; organizace, státy, kultury atd. vše je zde evolučně dočasně na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny! V principech je si zde vše podobné, základním principem funkčnosti všeho je jednoduchost! Podívejme se na lidovou moudrost, která dokáže jednoduše vysvětlit složité a každý pitomec to pochopí.

Bible je klasickou ukázkou zbytečné složitosti, pokud bychom pomocí umělé inteligence optimalizovali obsah této svaté knihy tak by zde místo tisíce stránek zbylo jenom deset stránek, 99 % obsahu této knihy je informační odpad! Nebo se globálně podívejme se veliké množství lidí v kancelářích, i zde je 99 % lidí zcela zbytečných, pokud se vše optimalizuje a automatizuje!

Musí být na světě tolik lidí pro které není dobrá práce? Jak by svět fungoval, pokud by zde už na světě nebylo 99 % lidí a nedostatek zaměstnanců by se vyřešil pomocí optimalizace a automatizace. Nemuseli bychom už utrácet peníze za zbraně a války, nejsou lidi tak nejsou logicky ani problémy s lidmi, neřešte to, co nedokážete stejně vyřešit.

Začněte optimálně globálně eliminovat přelidnění a degeneraci, to je základ pro to abychom se měli v budoucnosti všichni lépe, stanovme pro každý národ optimální počet lidí a kontrolujme to, jak se tyto normy dodržují, zájem evoluce musí být nad zájmem státu a člověka. Z člověka se stal invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa, a tak hladiny oceánů rychle stoupají! 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: