Když rozebírám lidské problémy jako psycholog tak vždy narážím na sobectví lidí všechny politické a náboženské ideologie se točí okolo sobectví, jelikož je slovo sobectví nepopulární tak se používá slovo egoismus, je to podobné jako s nahrazením blázince, za psychiatrickou nemocnici. Lidová označení jsou často nepopulární, protože v nahotě odhalují pokrytecký svět, ve kterém žijeme.

Pandemie a potom válka na Ukrajině v nahotě odhalila naše sobectví které nezná hranic! Z lidí se stali obrazně sobečtí zlatokopové, co myslí na to, jak najít hodně zlata, a tak se mít dobře, podívejme se na to, že někdo má plat 400 000 Kč a jiný pracuje za 20 000 Kč jak je možné že zde jsou v platech, tak veliké rozdíly?

Příčinou je zde zase sobectví, podívejme se na to, proč je mnoho lidí zavřeno ve vězení a zjistíme že příčinou je sobectví, sobectví je pevný bod našeho myšlení a všechny snahy o to abychom nebyli sobečtí jsou naivní a marné. Všude na světě jsou veliké problémy s nepřizpůsobivými příživníky, co na sobecké společnosti, sobecky parazitují a mají hodně dětí.

Ten druhý je sobec, protože sobec si nechce přiznat to, že je on sobec. Jaký to má proboha smysl chodit volit politiky nebo prezidenta, když každý kandidát je veliký sobec! Sobectví už brzo eliminují GVKB čipy do hlavy, které sobecký mozek odpojí od sobecké reality a tím zde skončí problémy se sobectvím a ten druhý nám už nebude peklem, proto že je sobec.

By admin

%d bloggers like this: