Domů » Dobytka je mnoho, ale koryt je málo

Dobytka je mnoho, ale koryt je málo

Na počátku titul označoval jenom specializaci, kterou ten druhý dělal, a potom začalo vznikat mnoho titulů, které už neoznačovali specializaci, kterou člověk dělal, nemocný se opírá o hůl, a blbec se opírá zase o tituly, dále se ještě setkáváme s problémem, kdy blbcům vadí tykání. Blbost činí ty druhé šťastnými, proč se nám zde blbci přemnožili? Blbci se přemnožili díky výhodám a jistotám, které jim poskytuje egoistická centrální demagogie.

Vše zde jsou jenom chyby, co dělají lidi, podívejme se na mučení a zabíjení těch co si dovolili drze kritizovat egoistickou centrální demagogii, kdo nejde, jako ovce s námi ve stádu ten jde proti nám a bude násilně eliminován, nikdo nebude zbaběle stát opodál, o tom jsou všechny egoistické centrální demagogie, a jejich věčné konflikty a války o teritoria a peníze. Není žádný rozdíl mezi; feudalismem, kapitalismem, socialismem, komunismem, idealismem atd. to vše jsou jenom egoistické centrální demagogie, ve kterých se s lidmi zachází jako s loutkami a neposlušné loutky, jsou mučené a zabíjené.

Když půjdeme do hloubky tak zde nalezneme naše egoistické podvědomí, které nás nutí k boji o úspěch, podvědomí ví, že pokud budeme nahoře, budeme se mít dobře, a pokud budeme dole, tak se budeme mít zle. Dobytka je mnoho, ale koryt je málo, a následkem je soutěž a boj o koryta, jde o kariéristické závody o vysoké funkce, které vítězům dávají výhody a jistoty. Když jdete k politickým volbám, tak máte demokratickou možnost si zvolit svoje dostihové kariéristické bezcharakterní koně, láska a pravda je zde už jenom za peníze, nemáš peníze tak se musíš spokojit se lží a nenávistí. Díky blbcům je zde vše zakonzervováno, a tak všichni mají blbou náladu, všechny tituly to je jenom označení nějaké staré konzervy, která je vysoko v regále za vysokou cenu, lakomí zákazníci čekají na výprodeje, protože potom si budou moci koupit tituly, za výprodejní ceny.

Leave a Reply