V podvědomí je evolučně naprogramováno že se máš mít dobře, a tak budeš za odměnu mít dobrou náladu, proč se nemáme dobře, a tak máme zlou náladu? Nemáme se dobře protože se musíme starat o svoje tělo a náš mozek, taky se staráme i o mnohé jiné, tím že se o něco staráme tak máme starosti a tím se nemáme dobře. Podívejte se na plyšovou hračku, plyšová hračka se nemusí o nic starat, a tak se má dobře, proto mají děti rádi plyšové hračky.

Máme jenom to o co se staráme, jak se o něco správně nestaráme, tak o to většinou i brzo přijdeme. Vaše deprese nevyřeší léky na hlavu, ani drogy nebo víra v zázraky. Vaše deprese vyřeší jenom to, že se nebudete o nic starat, a tak logicky nebudete mít starosti! Vyhnání z ráje bylo způsobeno tím, že jsme se začali o mnohé starat, a tak zde pro nás místo ráje byl pekelný očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem.

Podívejme se na to, co je to vlastně to, že se o něco staráme? Každé starání je investice, od které se očekává zisk, pokud se staráme o cizí, tak z toho nemáme zisk, dobrota je žebrota. Jak to v praxi globálně udělat, aby se nikdo nemusel starat o cizí, a tak měl každý zisk z toho, že se stará jenom o svoje? Nová doba nám nabízí nová řešení.

Opustíme naše genetická těla a přemístíme se do virtuální reality kde bude mít každý svoje virtuální teritorium něco jako je doména na internetu. Nebudeme už potřebovat; spánek, jídlo, pití, domov, oblečení, automobil, věci atd. stroje na práci a programy na řízení strojů. Tím zde skončí; deprese, války, pandemie, inflace, bída, nezaměstnanost, vandalismus atd.

%d bloggers like this: