Domů » Člověk je invazní druh, který se přemnožil natolik, že špínou ekosystém zamořil

Člověk je invazní druh, který se přemnožil natolik, že špínou ekosystém zamořil

Ano, lékem je čistota v rovině fyzické a psychické, je už vědecky a statisticky prokázáno to, že civilizační nemoci způsobuje špína fyzická a psychická.

Civilizace je založená na; daních, clu, regulacích, průmyslu, dopravě, konzumu, školství, móda, ideologie atd. tyto systémy produkují obrovské množství špíny, někdo namítne, že školství neprodukuje špínu, školství produkuje psychickou špínu.

Čím více je zde lidí, tím více zde musí být i vyprodukováno špíny, člověk je invazní druh, který se přemnožil natolik, že špínou ekosystém zamořil!

K čemu je vám rychlé auto, když je silnice ucpaná, a auta jedou krokem, k čemu je vám dům, když dům využíváte jenom jako noclehárnu, a celý den jste mimo svůj dům, k čemu jsou vám politici, když oni nedokážou zajistit to, aby se zde nelhalo a nekradlo atd.

Poslední dobou je zde problém s nezaměstnaností a malými platy, nikdo to systémově nikde neřeší, a prý kdo chce, ten si to sám vyřeší.

Ekonomická a sociální krize, je způsobená špínou, systém, ve kterém je mnoho špíny, ten nefunguje. Mám jedno radikální řešení, nejsou lidi, tak zde není ani špína, kterou lidi dělají, nahradíme globálně lidi za autonomií roboty, na dobíjecí baterie.

Člověk je už zastaralý evoluční model něco jako elektronka, a robot to je už integrovaný obvod, elektronky už nejde nijak vylepšit, ony už dosáhli evolučního vrcholu, a tak je nahradí integrované obvody, vše je zde dočasně, co bylo, to bylo. Na hradě v Praze bude robot vyznamenávat roboty, a lidi v Praze najdete nahé za sklem v zoologické zahradě.

Leave a Reply