Internet je něco na co psychopati, co nám díky protekci vládnou nebyli evolučně připravení, mnoho tisíciletí zde platila tvrdá dogmatická cenzura a ten kdo ji porušil, ten byl za to okamžitě tvrdě potrestán. Internet nám začal odhalovat v nahotě to co dříve bylo díky cenzuře krásně oblečeno, najednou jsme poznali to, že ti, co jsou nahoře díky protekci to jsou paraziti. Člověk je člověku parazitem, protože žijeme v konkurenční společnosti, ve které je každý zisk spojen s nějakou ztrátou a nadbytek je založen na nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti!

Investujeme obrovské částky a mnoho času do pitomostí, protože nám vládnou pitomci, následkem jsou; konflikty, revoluce, války, pandemie, katastrofy atd. komu není rady tomu není ani pomoci. Psychopati stvořili svatou víru v božského stvořitele, všeho, který je; dokonalý, nesmrtelný, vševědoucí, všudypřítomný, spravedlivý atd. ten kdo odmítl věřit ve svaté pitomosti musel počítat s tím, že za to bude potrestán smrtí. Ve skutečnosti stvořitelem všeho jsou příčiny a jejich následky, každý problém má svoji příčinu, pokud je zde bída a deprese tak příčinou je to že nám všude vládnou psychopati co lžou a kradou. Pokud by politické volby mohli eliminovat psychopaty z vysokých funkcí, tak by se politické volby globálně zakázali.

Když se parazitování na přírodě přestalo psychopatům vyplácet, tak došlo k tomu, že člověk začal parazitovat na člověku, policie malé zločince zavírá do vězení a veliké zločince chrání, vše je zde dneska o tom že peníze parazitům nesmrdí. Stvořili jsme konzumní společnost, která je globální nemocnicí, ve které nikdo není už zdravý, proto je zde veliká konzumace; cigaret, piva, léků, drog atd. práce se pro nás stala trestem, protože zisk z naší práce mizí do kapes lhářů a zlodějů. Nahradili jsme; originály za kopie, pravdu za reklamu, lásku za peníze, praxi za teorie, realitu za iluze, krále za prezidenta atd. už jenom zbývá to poslední, nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: