110

Evoluce jistě spěje k tomu, že zde místo pitomců, co dělají pitomosti budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, když to s pitomci už nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém pomocí globální genocidy, vždy tomu tak bylo že to, co bylo lepší eliminovalo to, co bylo horší.

Veliká popularita chytrých telefonů jasně ukazuje to, jak jsou pitomci pitomí, na práci zde už brzo budou jenom; stroje, roboti, umělá inteligence, systémy atd. nebude zde už potřeba k ničemu propaganda a cenzura, bude to vojenský princip postavený na disciplíně a jakýkoli pokus o odpor bude marný.

Podívejme se na statistiky v roce 2022 a zjistíme to, že pitomá civilizace nefunguje, protože pitomci dělají jednu pitomost za druhou, a následkem je; pandemie, bída, deprese, inflace, válka, konflikty, vandalismus, extrémismus, drogy, mafie, korupce, protekce, totalita, dogmatismus atd.

Současná realita mi připomíná pitomý katastrofický film, ve kterém je samé násilí a všude jsou mrtvoly a krev. Války vždy ukazovali, co nás bude čekat v budoucnosti, moderní války jsou o moderní technice, která umožňuje levně a rychle vraždit pitomce na velikou vzdálenost miliony mrtvých pitomců ve veliké válce, to je pro elity jenom statistika.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: