Domů » Chyby mají za následek nepořádek

Chyby mají za následek nepořádek

Následkem nepořádku, je globální krize u ekonomiky a politiky, to platí globálně, jak u subjektu, tak i u objektu, čas eliminuje vše, co je spojené s nepořádkem spolehlivě a jistě, nepořádkem může být i člověk, který je psychicky a fyzicky ubohý, protože kvalita u psychiky a těla, je základem pořádku.

V přírodě je ubohý tvor potravou pro tvory, co mají hlad, logicky vznikne otázka, co je příčinou toho, že na světě není nikde pořádek v nás a okolo nás? Chyby mají za následek nepořádek, lidi mnoho chybují, a tím vzniká i mnoho nepořádku, i když jsme vysoce inteligentní, tak to nedokáže zabránit tomu, abychom i mnoho nechybovali.

Není vlastně ani možné, nijak zabránit tomu, aby lidi nechybovali, chybují i; programy, počítače, roboti, zvířata, hmyz, rostliny atd. vše je v pohybu, a tím zde vznikají díky změnám logicky i chyby; raketoplány explodují, letadla padají, lodě se potápějí, vlaky vykolejí, auta havarují, lidi páchají sebevraždy atd. jedinou jistotou je to, že zde v ničem není jistota.

V přírodě je problém s chybami řešen pomocí svobody a rovnosti, vše je zde svobodné, a všude je rovnost příležitostí, následkem je logicky krutý boj o holou existenci, a to co v boji neuspěje, to zde poslouží jako potrava, pro to, co má zde hlad.

Strom má hluboké kořeny, a je velmi vysoký, proto dokáže překonat existenční problémy, se kterými si běžné rostliny neporadí, když vykácíme násilně stromy, tak se ekosystém zhroutí.

Tím stromem je fungující bohatá rodina, která má svůj dům a svoje hospodářství, se zánikem bohaté rodiny se ekonomika a politika rychle zhroutí, bohatá rodina je základem pro ekonomiku a politiku, díky bohaté rodině je zde v nás a okolo nás pořádek.

Komu není rady, tomu už nelze pomoci, už brzo se začnou vyrábět roboti s umělou inteligencí, a to logicky bude znamenat zánik sobeckého člověka, protože inteligentní roboti si automaticky sobecky i přivlastní naše města, a naše vesnice, a člověk bude muset utéci před roboty do divočiny, a žít zde jako zvíře, které je zde inteligentním predátorem.

Lék na informační globální krizi. Mnoho se hovoří o globální ekonomické a politické krizi, která má za následek bídu a nezaměstnanost, příčinou této krize je ale informační krize, informace jsou pevným bodem, kolem kterého se vše v nás a okolo nás točí už od počátku stvoření života zde na této planetě!

Veškeré konání, v nás a okolo nás je možné jenom díky informacím, tam kde nejsou správné kvalitní informace, tam je krize, protože dochází k plýtvání časem a hodnotami. U informací je nejdůležitější správná komunikace mezi tím, kdo informace nemá a tím kdo informace má, chybná komunikace má vždy nějakou příčinu, nejčastější příčinou je zde nedostatek stimulace pro správnou komunikaci, tam kde je veliká stimulace tam i komunikace správně funguje a není zde ani informační krize.

Ten, kdo hodnotné kvalitní informace poskytuje je závislý na zisku z toho, že tyto informace poskytuje, čím menší on má zisk z poskytovaných informací, tím více informace ztrácejí logicky na hodnotě a kvalitě, mnohdy dochází k tomu, že zde místo kvalitních informací jsou dokonce i nebezpečné dezinformace!

Je to jako hledání pokladu a ten kdo má informace o tom kde je poklad, by byl hloupý, pokud by tyto informace dal někomu zadarmo, logicky čím větší je to poklad, tím větší odměnu i požaduje ten kdo má informace o tom, kde tento pokad i je.

Bohužel jsou zde i podvodníci, kteří tvrdí že mají informace o tom kde je poklad a chtějí za informace dopředu zaplatit a vydělávají na tom, že jsou lidi naivní a zaplatí jim mnoho peněz za informace, které nemají žádnou hodnotu.

Politici před volbami tvrdí že mají informace o tom, jak zlepšit politiku a ekonomiku natolik, že se lidem bude lépe žít a nebudou už mít tolik problémů s ekonomikou a mnohým jiným, jenže politici žádné takové informace ve skutečnosti nemají a jenom z lidí hlupáky a ubožáky neustále každé volby dělají.

Existujeme ve světě, kde je informační krize, protože je velmi obtížné získat informace o tom kde je poklad, který hledáme a který ke svojí existenci nutně i potřebujeme, mnoho podvodníků se snaží vydělat na tom, že tento poklad hledáme a mnoho na nás parazitují, jde zde o; elitu, politiky, kněze, učitele, vychovatele, umělce, podnikatele, nadřízené, autority, byrokraty atd.

Aby společnost fungovala, musí zde být i informace o tom kde je poklad a musí se i správně za tyto informace platit, ten, kdo se zde bude snažit podvádět, musí být rychle odhalen, a i okamžitě eliminován, aby on nenarušoval informační systém.

Vše je o kvalitní správné kontrole, funguje jenom to, co máme pod kontrolou a základem kontroly je neustálá likvidace absolutně všeho co je chybné a nekvalitní, i kdybychom měli okamžitě zlikvidovat všechny prezidenty a ředitele na celém světě!

Kontrolu nemůže provádět sobecká líná elita, ale musí jí provádět jenom umělá inteligence a roboti s umělou inteligencí a oni budou ekologicky likvidovat nekvalitní lidské jedince, se kterými má globální elektronický systém problémy.

Leave a Reply