Domů » Chyby je třeba najít a opravit

Chyby je třeba najít a opravit

Od narození mám časté problémy s chybami a musím neustále chyby opravovat, dokonalost je v tomto času a prostoru jenom iluzí, chyby nedělají jenom lidi, chyby dělají i zvířata a programy, vše, co je složité to i chybuje. Jsou chyby malé jako když zapomenete doma peněženku, a jsou chyby veliké jako je válka mezi národy. Co je to vlastně chyba?

Chyba je opakem správně, jsou zde protiklady, a tak je zde; správně a chybně, dobře a špatně, zdraví a nemoc, život a smrt, moudrost a hloupost, pravda a lež atd. Jedna věc je to že nechceme chybovat a druhá věc je to, že díky chybám je zde možná evoluce, která staré novým nahrazuje, to, co je mrtvé to už nechybuje, protože to už nepracuje.

Ve světě programů se lze často setkat s tím že se chyby automaticky zaznamenají a odesílají programátorům, aby je opravili. Problémem je zde často to, že když je program nebo operační systém (Windows 7) po mnoha letech bez chyb, tak je už zastaralý a je nahrazen novým programem nebo operačním systémem (Windows 10) ve kterém je mnoho chyb! Stejné je to i se zaměstnanci, když už zaměstnanec nedělá chyby, tak je nahrazen novým zaměstnancem, který chybuje.

Nebude to trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, to bude znamenat evoluční genocidu u hříšných lidí co dělali chyby, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. Vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem a vše se recykluje, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme, o tom to je.     

Leave a Reply