Přeskočit na obsah
Domů » Chybné zákony mohou za velkou inflaci

Chybné zákony mohou za velkou inflaci

Proč jsou zákony chybné, to je základní lidská otázka, na kterou je si třeba odpovědět správně. Zákony jsou chybné, protože je vytvářejí amatéři, z díla se pozná tvůrce, bylo a bude! Vše je zde naprogramovaný proces a pokud jsou v programu chyby tak tento proces chybuje to je logické, lidi dělají často chyby, protože dělají to, čemu vůbec nerozumí.

Neustále slyším od politiků a byrokratů já jsem myslel, a proto jsem chyboval, myslíme, protože něco nevíme, podívejme se na knihy a hledejme v nich chyby, čas u každé staré knihy odhalí amatérské chyby, protože můžeme porovnávat současnost a minulost. Proč zákony mají výjimky a proč je zde imunita pro politiky?

Příčinou je pokrytectví, kdy ti, co jsou mocensky nahoře, hlásají mediálně lásku, a přitom jejich myšlení je plné nenávisti, minulost naší malé republiky je plná egoistického pokrytectví, a tak jsme národem cyniků, stali se z nás profesionální herci, co nemají charakter a jde jim jenom o kariéru za každou cenu, pokud by zde vládli zelení cizinci z vesmíru, tak bychom se tomu rychle přizpůsobili a přijali jejich zákony a jejich kulturu. 

Štítky:
%d bloggers like this: