Pustil jsem si televizi a došlo mě to, že naše civilizace už nemá žádnou koncepci, a tak lidi používají antikoncepci nebo páchají sebevraždy. Studenti dlouho sepisují diplomové práce, které jsou na hovno a o hovně! Lidi nepochopili to, že chybné teorie stvořili psychický očistec! Jaký mají smysl volby, když pitomci si za svoje zástupce volí pitomce!

Základem je zajistit lidem, aby od narození do smrti neplýtvali časem na pitomosti, plýtvání časem je stejný zločin jako vražda! Každý je zde dočasně a čas života rychle utíká a najednou je zde nemoc a smrt! Čas nemá pro nás hodnotu, a tak s ním plýtváme na pitomosti! Z dálky mnohé vypadá jako správné využití času, z blízka poznáme že je to plýtvání časem!

Mnoho lidí se u nás pokusilo soukromě podnikat a brzo jim došlo že je to plýtvání časem, protože podnikali v něčem, co nepřináší veliký zisk, komu není rady tomu není pomoci! Pandemie a potom válka na Ukrajině, svět se zbláznil a nikdo nemá lék na nemocný svět! Lékem na nemocný svět je nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, zaměstnavatelé přeci potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti!

Lidi skončí globálně v rezervacích a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala globální genocida, nejsou lidi tak není zde plýtvání časem, a tak zde bude vše optimálně fungovat, člověk nebyl evolucí stvořen na to, aby byl vojákem nebo otrokem! Podívejme se na to, jaké je dílo člověka, na co člověk šáhne to špatně dopadne, knihy jsou jasným důkazem toho že jsme pitomci.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: