Domů » Chyba je v tom že jsou lidi psychicky nemocní a nikdo je neléčí

Chyba je v tom že jsou lidi psychicky nemocní a nikdo je neléčí

Léčit a vyléčit o tom je život. Jde o to si uvědomit to, jak jsme na tom a potom se léčit, jdi do nemocnice oni ti poví, jaké máš nemoci, zdravý člověk je iluze, léčit a vyléčit o tom je život.

Nejlepším lékem je jednoduchost, všechny nemoci jsou následkem složitosti, náš svět se stal zbytečně složitým, protože ti, co zde mají výhody a jistoty vytvořili mnoho chybných pravidel, která jim zajišťují výhody a jistoty, pácháme zlo ve snaze se mít dobře, dobrota je zde jenom žebrota, následkem je konzumní očistec.

Koncentrační nacistické tábory v nahotě odhalili to, že člověk je jenom dobytek s nulovou hodnotou, a ti co mají moc, mohou lidi po milionech beztrestně vraždit v plynových komorách. Podobný problém je dneska s extrémisty, co zabíjejí lidi pomocí; aut, letadel, samopalů, bomb, mučení, drog atd. protože jsou psychicky nemocní, kde je chyba v tomto konzumním systému?

Chyba je v tom že jsou lidi psychicky nemocní a nikdo je neléčí, svět potřebuje uzdravit ze svých nemocí, nestačí jenom léčit politiky pomocí léků v psychiatrické nemocnici, je třeba vše zjednodušit, je to jako s telefony, na telefonování je nejlepší klasický telefon se sluchátkem na krouceném kabelu, drahé mobilní telefony jsou k ničemu a jenom nám způsobují problémy.

Leave a Reply