Domů » Chceš dýchat vzduch tak pracuj a vydělej si na vzduch

Chceš dýchat vzduch tak pracuj a vydělej si na vzduch

Ano, daň ze vzduchu byl geniální nápad, najednou můžeme beztrestně eliminovat ekonomické ubožáky, se kterými zde byli jenom samé problémy, vzduch je zboží jako každé jiné zboží, a kdo je zloděj který krade vzduch, ten musí být eliminován pomocí oběšení.

Mnozí lakomci a zloději namítali drze, že prý vzduch patří všem a že se nemůže zdanit, to je socialistické dogma, je zde tržní kapitalismus, ve kterém není nic zadarmo, a za vše se musí platit, peníze přeci elitě nesmrdí. Nemáte už levné dělníky, protože vaši chudí dělníci nezaplatili daň ze vzduchu, a tak byli oběšení, nakupte GVKB roboty, robot nekonzumuje vzduch.

Chceš dýchat vzduch tak pracuj a vydělej si na vzduch, nemůžeš sehnat práci, to je tvůj soukromý problém, kdo chce, ten si práci sežene. Vadí ti, že je daň za vzduch vysoká, odejdi z civilizace do divočiny, zde budeš mít vzduch zadarmo, na Sibiři nebo na pouštích je místa dost.

Provozovat konzumní civilizaci je drahé, musí se nakoupit; zbraně, budovy pro státní zaměstnance, luxusní auta pro politiky atd. vždy byl tento svět rozdělen na ty dole, a ty nahoře, musíš se snažit o to, dostat se nahoru mezi elitní parazity, jak si to uděláš, takové to zde máš, je to jako ve sportu, kdo běží pomalu má smůlu.

Leave a Reply