82

Nejde si nevšimnout toho, že většina lidí na světě žije v zaostalé společnosti, problém se zaostalostí není evolučně nový a je zde od té doby co je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Na jedné straně zde jsou žebráci a bezdomovci a na druhé straně zde jsou mocné a bohaté elity, proč ti, co jsou mocní a bohatí, nepomohou optimálně těm, co jsou chudí a bezmocní?

Nadbytek je založen na nedostatku, problémem je zde centralizace kdy zisk z dělnické práce jde do mocného centra a v centru se zisk přerozděluje podle situace nebo podle programu. Zájem celku je nad zájmem jedince, a tak zde jsou války a pandemie, jakýkoli odpor proti ideologickému systému je naivní a marný, můžeme změnit evolučně jenom povrch ideologického systému, ale pod povrchem bude pořád pokrytecký egoismus!

Pochopte to, že dobrota je žebrota, to logicky znamená že nám vládnou všude mnoho tisíciletí lháři a zloději! Jaký má smysl jít k volbám prezidenta nebo politických stran, když na kandidátkách jsou jenom staří lháři a zloději, pokud by mohli volby eliminovat otroctví tak by se volby zakázali! Podívejme se třeba na naše špatné závislosti, víme mnoho tisíciletí velmi dobře jaké závislosti škodí lidem a společnosti, nevíme ale už jak eliminovat optimálně špatné závislosti u lidí a společnosti.

Většinou zde platí to, že ubožáci mají ubohé děti, je to o genetice a výchově, statisticky globálně většina narozených dětí se narodí ubožákům, a tak je jejich osudem ubohý život. Cesta od zaostalosti k vyspělosti je v tom že oddělíme muže od žen a na rozmnožování se vyberou jednici co jsou geneticky kvalitní, nic nového pod sluncem u rostlin a zvířat se šlechtění dělá běžně už mnoho století.

Vyspělá společnost se musí skládat jenom z geneticky kvalitních lidí, které se optimálně vychovají tak, aby z nich byli dokonalí jednici, se kterými nebudou žádné problémy. Nejsou na světě ubožáci tak zde není ani zaostalost, nejsme tak bohatí abychom pomocí sexu plodili genetické ubožáky, ze kterých se stávají lháři a zloději. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: