Domů » Čertů je v konzumním pekle jako sraček

Čertů je v konzumním pekle jako sraček

Ano, jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou tvoji rodiče hříšní čerti, tak i ty jsi hříšným čertem a žiješ logicky v konzumním pekle, kde nejsou svatí andělé. Z díla poznáváme tvůrce, pokud je naše dílo pro ostatní peklem, tak tvůrcem je logicky hříšný čert, co myslí v konzumním pekle na samé čertoviny. Války v nahotě odhalují to, že naše konzumní civilizace je pro nás pekelným očistcem, protože v očistci je dobrota žebrota. Nemá smysl věřit v pekelném očistci na boha nebo na posmrtný ráj, to jsou jenom pohádky pro naivní hloupé čerty, bůh a ráj to byla testovací verze co se bohužel evolučně nepovedla, a tak finální verzí je Satan a očistec.

Bůh to je pravda a láska a logicky Satan to je lež a nenávist, vše zde jsou jenom protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje, a tak se zde vše evolučně neustále recykluje. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to, aby bylo hříšným čertům v konzumním pekle lépe, jenže ukázalo se to, že si hříšní čerti v pekle nezaslouží, aby jim zde bylo lépe, vše je zde jenom o příčině a následku. Čertů je v konzumním pekle jako sraček, následkem je logicky pandemie, která hříšné čerty ve velkém násilně eliminuje, je to podobný problém jako u monokultury, kterou napadají viry a paraziti.

Všechny svaté knihy (Bible, Korán) sepsali hříšní čerti, proto aby tak mohli udělat z naivních čertů hlupáky a tím i chudáky, stvořitelem všeho byli a budou jenom informace a programy, kolem informací a programů se zde v konzumním očistci vše točí už mnoho tisíciletí, vše je zde jenom reklama, a tak; náboženství je reklama na morálku, politika je reklama na ekonomické a sociální zázraky, pohádky jsou reklama na iluze pro děti atd. moderně hovoříme o snaze mediálně přeprogramovat konzumentům dezinformacemi jejich centrální nervový systém, a tak z naivních konzumentů učinit hloupé stádo ovcí, co je závislé na pastýři a jeho psech.  

Leave a Reply