Domů » Certifikace na správné mluvení

Certifikace na správné mluvení

Civilizace má základy v ochraně hodnot, to vede k vytvoření; morálky, norem, zákonů, předpisů, pravidel, certifikací atd. největším současným problémem je chybné mluvení lidí, abychom eliminovali konečně chybné mluvení lidí tak zavedeme certifikaci na mluvení, ten, kdo nebude mít platnou měsíční certifikaci na mluvení, ten nebude moci mluvit, protože bude odpojen od mluvení tak aby nemohl k lidem mluvit.

Odpojení bude provedeno pomocí GVKB kontrolního čipu v hlavě, a tak lidi budou mít snahu se naučit mluvit optimálně aby tak získali GVKB certifikaci na mluvení. Provede se kontrola u; knih, časopisů, internetu, televize, rádia atd. aby se zablokovaly chybné informace, a tak se nedostanete na chybné; portály, stránky, blogy, sociální sítě atd.

Pro nikoho nebude možná imunita nebo výjimka, z lidského slovníku zmizí neslušná slova a neslušné myšlenky. Největší problém se získáním certifikace na mluvení budou mít; devianti, psychopati, pitomci, blbci atd. ve škole se zavede předmět správného myšlení, člověk je tím, jaké má myšlení bez učení je člověk jenom oblečenou opicí.

Leave a Reply