Domů » Čert je čertu peklem

Čert je čertu peklem

Čin čertům dobře a oni ti udělají ze života peklo, život to je hra o to, co potřebujeme, tato hra se hraje podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, jak v této hře být úspěšný, a tak se zde mít dobře o tom je náš lidský život. S příchodem digitalizace a internetu jsem pochopil to, že vše se točí okolo informací a programů, zjednodušeně vnímám tento čas a prostor jako šachovou hru, ve které vyhraje ten, kdo má k dispozici optimální informace a optimální programy. Pandemie je zjednodušeně šachovou hrou, ve které vyhrává zatím globálně parazitující virus, protože má k dispozici optimální informace a optimální programy, pomocí očkování získáme konečně optimální aktualizace u našich informací a programů, díky těmto aktualizacím se můžeme optimálně bránit parazitujícímu viru.

Podívejme se na operační systémy, jak se často aktualizují, aby mohli optimálně fungovat, tak jako se kazí rychle potraviny a nápoje, tak se i rychle kazí informace a programy, proto teorie v praxi většinou optimálně nefunguje, protože není pomocí praxe aktualizovaná. Reklama nás klame od narození do smrti tím, že neustále opakuje dezinformace, aby z nás tak udělala hlupáky a tím i chudáky, následkem je to že se z nás stali čerti, co žijí v pekle kde nejsou andělé. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře díky protekci, kterou si nezaslouží je založen na nedostatku pro ty, co zde nemají protekci, a tak jsou dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, humanismus, centralismus atd. je zde všude milion let jenom pokrytecký egoismus!

Války v nahotě odhalují náš pokrytecký egoismus, ve válce zde už nejsou lidská práva a každý člověk je zde jenom nulou s nulovou hodnotou, a tak miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro elitu jenom statistika, pokud ale zemře celebrita nebo prezident, tak je to najednou mediálně tragédie. Máme všichni často stres a deprese, protože čert je čertu peklem, podívej se do zrcadla a spatříš v zrcadle čerta co myslí jenom na samé čertoviny, jaký to má smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom čerti, protože v konzumním pekle nejsou svatí andělé, od pokryteckých čertů můžeme jenom očekávat jenom to, že nám ze života udělají pekelný očistec, ve kterém není pravda a láska, protože vše je zde jenom o tom, že ti co jsou nahoře egoisticky parazitují na těch co jsou dole, kolik je na světě lidí, tolik je na světě i zlých čertů!

Leave a Reply