Domů » Byli jsme fackování ze všech stran

Byli jsme fackování ze všech stran

Dobře se chováme k tomu, co má velikou hodnotu a zle se chováme k tomu, co nemá žádnou hodnotu, naše inteligence a vědomí poměřuje vše ekonomicky, mozek je továrna na zpracování informací podle situace a programů, vše, co je živé to je inteligentní stroj se spalovacím motorem. Konflikty a války v nahotě odhalují pravdu o realitě, ve které žijeme, klíštěti je jedno že vás nakazí a tím zabije, je to jenom inteligentní stroj, který myslí a jedná podle situace, stejně myslí a jedná extrémista (Anders Behring Breivik) který povraždí mnoho cizích lidí, jenom proto že myslí jako extrémista, stroj se porouchal, o tom to je.

Když něco není v normě tak je to v extrému, rodiče mého otce zemřeli v plynové Nacistické komoře jenom proto, že to byli židi, pokud by otec s bratrem neutekl do Anglie tak bych se nenarodil! Nejsi čistá rasa tak tě v plynové komoře eliminujeme, je to obyčejný extremismus, podívejme se do minulosti. V noci z úterý 20. srpna na středu 21. srpna 1968 začala invaze do Československa. Já jsem v té době česal chmel a ta brigáda byla díky válce ukončená. Minulost našeho národa je plná extrémů a následkem je zde blbá nálada díky blbým extrémistům.

My tady nebyli v minulosti nikdy doma, pořád se na nás valili cizí armády a jednali s námi jako s ubožáky. Jak mám vnímat upálení Jana Husa (6. července 1415), je to zase extremismus, nebo se podívejme do současnosti, kdy zde mají lidi pracovat jako v kapitalismu, ale platy mají jako v socialismu, to je zase extremismus. Televize a tisk nám tvrdí, jak se máme dobře, pro ekonomické migranty s tmavou pletí, jsme jenom tranzitní zemí, oni dobře vědí to, že je zde zaostalost a bída.

Extremismus je zde už mnoho tisíciletí, proto Čína postavila obrovskou čínskou zeď, aby se mohla bránit extremismu, i my jsme budovali proti Nacistům betonová opevnění, která jsme nakonec stejně nevyužili, protože zde byla 29. září 1938 v Mnichově dohoda o tom, jak nás eliminovat! Byli jsme fackování ze všech stran a stal se z nás ubohý fackovací panák, logicky je zde blbá nálada a veliká konzumace cigaret a piva. Je třeba už skončit s extremismem, už bylo dost chyb, které lidi zde udělali, je třeba nahradit lidi za autonomní GVKB roboty.

Leave a Reply