Domů » Buďte realisté milovat opačné pohlaví to je jenom cesta do psychického očistce

Buďte realisté milovat opačné pohlaví to je jenom cesta do psychického očistce

Je to tady pořád o lásce a sexu, to je samé má mě rád, nemá mě rád, jsem sám, jsem sama, neklape nám to, nemohu najít toho pravého atd. ano jste citoví závisláci, je to stejná závislost jako závislost na cigaretách, místo žebrání o cigaretu zde žebráte o rady, jak vyřešit vaše problémy s láskou, je třeba vás začít léčit a zajistit vaše vyléčení, citů se zbavit nemůžete, ale můžete změnit svoje citové priority, místo lásky k opačnému pohlaví můžete milovat třeba peníze.

Když máte hodně peněz tak si za ně lze koupit mnohé zboží a služby, nebo si můžete koupit banky a potom si peníze virtuálně vytvořit a půjčovat je těm co peníze potřebují, peníze tak dělají peníze. Buďte realisté milovat opačné pohlaví to je jenom cesta do psychického očistce, lidi jsou egoisti a taky jsou alkoholici a kuřáci, vezměte si vzor ze strýčka Skrblíka, u něj jsou peníze jasnou volbou.

Moderní doba má moderní priority, k čemu je vám manželka, když je možné jít na jídlo do restaurace, a úklidová služba vám byt uklidí, vyjde vás to levněji než si pořizovat emancipovanou vysokoškolačku, která je stejně egoistická, a jde jí jenom o to vás psychiky a ekonomicky vyždímat, a udělat z vás ubožáka, který si bude akorát na internetu stěžovat, že doma má očistec.

Leave a Reply