Právě skončilo první kolo prezidentské volby, a tak zde už jsou jenom dva kandidáti co budou brzo bojovat o to kdo bude naším prezidentem. Z prvního kola voleb je nám jasné že vítězství v druhém kole bude těsné a zvítězí tak ten kdo bude lepší jenom o málo hlasů. Napadá mě přirovnání s šachovou hrou, je to souboj v rovině inteligence a vědomostí, žijeme ve světě, kde jsme donucení bojovat o to co potřebujeme.

Nic nového pod sluncem i v přírodě musí vše bojovat o svoji existenci, je to evoluční proces, který nemilosrdně likviduje to, co zde prohraje v boji o svoji existenci, každé vítězství je zde ale dočasně a potom přichází nový boj. Boj není jenom mezi jedinci, ale je i mezi organizacemi a státy, to vedlo ke snaze nastolit mír pomocí otroctví, každý mír to je válka vedená ekonomicky nebo ideologicky.

Abychom mohli něco získat tak musíme jiné ztratit, pokud třeba získáte funkci prezidenta republiky tak ztratíte možnost být sami sebou a musíte tak být tím čím ve skutečnosti nejste, následkem jsou logicky psychické problémy, protože jste upsali svoji duši peklu, komu není rady tomu už není pomoci, není totiž ten prezident, který by se zavděčil v konzumním pekle všem hříšným čertům.

%d bloggers like this: