Když skončí volby nastává výměna kariéristů, co mají vysoké státní funkce, politika je boj o protekci, bez protekce je vysokoškolák jenom loutkou s nulovou hodnotou pro společnost. O protekci bylo napsáno mnoho knih a natočeno mnoho filmů, všechny kultury a ideologie vznikli jenom díky toužení po protekci, protekce je výhoda, díky které se máme lépe než ti, co nemají protekci.

Díky protekci se dostávají na vysoké funkce psychopati a následkem jsou problémy na které není řešení, často je zde proto snaha zavraždit psychopata ve vysoké funkci. Protekce zde existuje od té doby, co zde existuje život, takže nic nového pod sluncem, nebude to trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi se z civilizace odsunou do rezervací, protože na jejich místa nastoupí autonomní roboti, v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální nenásilná genocida. Všechny nadnárodní společnosti začínají ve velkém propouštět, protože mají k dispozici roboty a umělou inteligenci, proč platit mzdy lidem, když je mohou nahradit stroje a programy.

Mnoho vysokoškoláků žije v naivní představě, že je nemůže nahradit stroj nebo program, přichází nová digitální globální doba, ve které je snadné ve velkém cokoli rychle vyrobit a globálně to prodat, co se stane, když lidi a státy už nebudou mít peníze, aby je mohli ve velkém utrácet? Je naivní představa že se zavede globálně sociální dávání peněz lidem i když nepracují a žijí tak jako příživníci.

%d bloggers like this: