Slib je smlouva mezi blázny a v tom je problém, že bláznům nemůžete věřit, protože to jsou blázni! Nejsou zde sliby jenom mezi blázny, jsou zde sliby i mezi organizacemi a národy. Blázni si zde hrají na to, co nejsou, vše je zde o pokrytectví kdy z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Blázni mají chybně naprogramovaný mozek, který je zavirovaný, vše je o závislosti na náhražkách, když nemáme to, co potřebujeme tak hledáme náhražku.

Za vším je naše toužení po tom se mít dobře, problém je v tom že je zde mocenská pyramida, kde na vrcholu je seberealizace pro elitu a dole je očistec pro ubožáky. Je zde mnoho lhářů a zlodějů co se snaží na ostatních pomocí pokrytectví ve velkém parazitovat a mají na to protekci nebo programy, vše je založeno na tom, jak donutit blázny k dobrotě a tím z bláznů udělat žebráky, vždy se ptej, komu zlo přinese dobro a pochopíš proč žiješ v blázinci.

Jaký mají smysl volby prezidenta nebo politiků, když si blázni volí za svoje zástupce blázny, proto je zde všude konzumní blázinec, ve kterém jsou; války, konflikty, blázince, vězení, pandemie, inflace, vandalismus atd. ze všech stran na nás útočí od narození do smrti propaganda a cenzura, začíná to pohádkami a končí to konzumací slivovice a cigaret, proto je zde tak častá srážka s blbci, blbců je na světě jako sraček a nikdo to neřeší.

%d bloggers like this: