Domů » Bible je jasným důkazem toho, že nám vládnou svatí idioti

Bible je jasným důkazem toho, že nám vládnou svatí idioti

Každý den na internetu vzniká veliké množství; vyhledávačů, portálů, katalogů, stránek, blogů, sociálních sítí atd. zisk zde přichází s velikou návštěvností, jenže zde platí, můj úspěch je tvým neúspěchem, je to jako ve sportu, kde je na startu závodu mnoho závodníků, a vítěz závodu bere vše. Tam kde je zisk, tam okamžitě vzniká i tvrdá konkurence, základní prioritní heslo pro úspěch v podnikání a obchodování je dneska, levně a rychle, ano, dogmatismus, extremismus, vandalismus atd. vytvářejí jenom bubliny, co brzo prasknou.

Z GVKB díla je spatřen tvůrce, slova mohou lhát, ale dílo lhát už nemůže, jaké je dílo těch, co pyšně rozhodují o nás bez nás, tím dílem je ekonomická a psychická bída a tím je zde i deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, vědy, techniky, rodiny, psychiky atd. vládnou nám globálně mnoho tisíciletí jenom svatí idioti! Bible je jasným důkazem toho, že nám vládnou svatí idioti, něco takového mohli napsat jenom svatí idioti, už ten začátek Bible je idiotský, protože logicky vše nestvořil Bůh z ničeho!

Vše stvořila evoluce, díky jednoduchým logickým pravidlům, na které je spolehnutí, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, jenom parazit získává hodnoty bez práce, ale každé egoistické parazitování je zde dočasně. Je to jako s domy ve městě, tam kde je zaostalost tam se domy jenom opravují a nestaví se tam nové domy, tam kde je vyspělost, tam se staré domy bourají, a na nových základech se staví nové domy. Vzali jsme násilím lidem jejich soukromá hospodářství a následkem je to že musíme z ciziny dovážet drahé nekvalitní potraviny, snaha udělat z lidí otroky nefunguje, protože dobrota žebrota je!

Všechny altruistické politické a náboženské ideologie, jsou jistou cestou do konzumního očistce, to nám jasně ukázal extrémistický nacismus, a jeho plynové komory, ve kterých se lidi vraždili jako dobytek po milionech. Otroci logicky propadnou drogám a tím se celý systém zhroutí, tam kde jsou daně a clo, tam je i konzumní otroctví, jak zrušit globálně daně a clo? Bylo zde mnoho pokusů, ale nic se nepovedlo, protože vše bylo jenom povrchní změnou, je třeba globálně trvale egoistické lidi nahradit za GVKB roboty, nejsou lidi, tak nejsou ani lháři a zloději.

Leave a Reply