Používám dlouho mnoho složitých systémů a všimnul jsem si toho, že je zde snaha o automatické optimalizace systému, stačí většinou jenom odsouhlasit automatické aktualizace a vše se začne automaticky aktualizovat. Najednou se vám tak změní uživatelské rozhraní a trvá vám dlouho, než se novému rozhraní přizpůsobíte, nikoho nezajímá to, že se musíte neustále něčemu novému přizpůsobovat a že to co je nové není optimalizované.

Nedávno jsem si kupoval rohlíky a platil jsem u samoobslužné pokladny, nejednou jsem nevěděl, jaké rohlíky jsem si vybral do nákupního vozíku, přivolal jsem živou obsluhu, aby mi poradila, jaké rohlíky mám zadat do pokladního systému, to že může mít rohlík více názvů na to jsem nebyl zvyklý, za mého mládí byl jenom jeden druh rohlíků. Nabídka se u všeho rychle rozšiřuje, začíná to tím, že je zde více druhů rohlíků a končí to tím, že je zde více možností ke studiu vysoké školy, jaká vysoká škola je pro vaše dítě nejlepší, na to vám nikdo optimálně neumí odpovědět, protože vše je zde nejisté a jedinou jistotou je nejistota!

Svoboda je o možnosti volby z více možností, pokud uděláte chybu tak jste za to potrestáni, jak amatérsky nechybovat, když nemáte možnost si přivolat profesionální obsluhu, která vám poradí, a tak zabrání tomu, že budete chybovat. Podívejte se na minulost našeho národa, neustále byl náš národ mnoho století diskriminován velikými egoistickými národy a následkem je to, že se z nás evolučně stali hloupé ovce, které už ničemu nevěří a považují ty co nám zde politicky a ekonomicky vládnou za egoistické parazity. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: