Domů » Anonymní fórum je psychicky toxické

Anonymní fórum je psychicky toxické

Toxicita je vlastnost chemických sloučenin spočívající ve vyvolání otravy osob nebo zvířat, které látku požily, vdechly nebo vstřebaly kůží. Po zdlouhavém čtení zpovědí a jejich následných reakcí jsem se snažil konstruktivně vyhodnotit a pochopit odpovědi uživatelů. Pokud nebereme v potaz lživé zpovědi a budeme se zabývat opravdovými zkušenostmi a problémy, které chce jedinec sdílet. Většina odpovědí je toxická a primitivní názory diskuze oplývá snad pod každou zpovědí. Útočné scénáře na různé organizace jsou pouze známkou netolerance a xenofobie.

Zajímavé jsou mnohdy ponižující názory na lidi a někteří lidé se je snaží obhajovat stereotypními zásadami bez známky kritického myšlení. Zajímalo by mě, zda tento problém se nachází pouze u deviantů nebo je to pouze vyjádření vlastní sebelítosti na ostatních? U mladší generace začínám pociťovat změny k deviaci. Co si o tom myslíte vy? Vymizí tato toxická generace jednou? Budou lidé v budoucnu více emočně vzdělání? Budeme se více tolerovat a nacházet optimální odpovědi?

Nakonec jsem dospěl k tomu, že ryba smrdí od hříšné hlavy moderátorů na stránce Zpovědnice, pokud je zde ubohý pastýř tak je i jeho stádo složeno z ubohých ovcí, z díla spatříme tvůrce. Ideální by bylo stránku znova naprogramovat a místo moderátorů by zde byla umělá inteligence, která by byla spravedlivá a netolerovala by návštěvníkům jejich chyby. Vytvořil jsem blog s názvem Zpovědnice a zde najdete to co potřebujete abyste byli šťastní, z díla spatříte tvůrce.

Leave a Reply