Domů » Ano, ženy zde jsou něco jako pokojové květiny v bytě

Ano, ženy zde jsou něco jako pokojové květiny v bytě

Všude samý nahý mladý hezký holky můžeš mít na sex každou ženskou zde stačí jenom ukázat, to je bezva, jenže ty holky to mají v hlavě vygumovaný, nikde jsem na celé lodi nespatřil ženskou, co by pracovala fyzicky nebo psychicky, na práci zde jsou roboti a umělá inteligence, ptal jsem se na to umělé inteligence a prý ženy zde jsou něco jako pokojové květiny v bytě, zkrášlují zde tento systém, aby nebyl tak strohý a nudný.

To logicky znamená to, že i my zde budeme jenom pokojové květiny, co zde budou zkrášlovat tento systém a za několik generací to budeme mít v hlavě taky vygumovaný. To mi připomíná Hinduismus a jeho priority, podle kterých je vše iluze, a honit se za úspěchem a penězi je chybou.

Vlastně když si vzpomenu na dobu, kdy jsem žil ještě na planetě Zemi, tak už v té době lidi fyzicky vůbec nepracovali, a pracovali jenom psychicky jako; umělci, politici, kněží, herci atd. na fyzickou práci byli autonomní roboti a umělá inteligence. To je pravda taky si na tu dobu vzpomínám, lidi byli tenkrát taky vygumovaný, nakonec to celé skončilo tak, že lidi byli globálně odsunutí do rezervací a zde byli pod dohledem robotů.

Mít zde ženu je vlastně jako když si pořídíš psa, obě strany vztahu jsou spokojené, ale jaký má zde vlastně potom takový život logiku a smysl? Pokud máš deprese vezmeš si prášek na depresi a hnedka má život zde smysl a logiku, nejprve jsem si myslel, že ty automaty jsou na bonbony, ale od žen jsem se dozvěděl, že to jsou automaty, co jsou plné prášků na deprese. Já to zde spatřuji jako bludiště a jenom smrt ukončí bloudění v tomto bludišti, smrt to je jenom konec hry.

Leave a Reply