Domů » Ano, z lidí se stanou levné loutky

Ano, z lidí se stanou levné loutky

Vše je o ekonomické manipulaci, svoboda a rovnost to je iluze, protože vše je zde limitováno časem a penězi, jsi lepší než druzí, tak dostaneš více úkolů, ale dostaneš za to stejnou odměnu jako druzí, je třeba vše dokonale přerozdělovat, slabým se přidají peníze a čas, silným se uberou peníze a čas, takto zvítězí láska nad nenávistí, a pravda nad lží.

Vše se systémově globálně realizuje přes GVKB čipy v hlavě, ego bude eliminované, a z lidí se stanou levné loutky, co nelžou a nekradou. Skončí konzumace drog, a výroba luxusního zboží nebo luxusní služby, ten, kdo nebude optimálně na 100 % sloužit GVKB systému 365 dní v roce a 12 hodin každý den, ten bude okamžitě automaticky recyklován na substrát, hodnotný a kvalitní člověk bude základem funkčnosti GVKB systému, založeném na tom, že vše řídí globální GVKB umělá inteligence. Je třeba pochopit konečně to, co je to ekonomika?

Ekonomika je věda o tom, jak nechybovat, nefungující ekonomika, je zde díky našim amatérským ekonomickým chybám! Vysokoškoláci dělají amatérské chyby, to je příčina toho, že je zde ekonomická krize, a lidi mají blbou náladu, to je pořád lhaní o tom, že je někdo našim svatým nebo politickým pastýřem, a že jenom on, nám zajistí to, že se budeme mít lépe po smrti, nebo po politických volbách, sliby se slibují a blázni se radují, než poznají to, že je zase někdo škodolibě podrazil.

Většinu lidí na světě bude GVKB systém okamžitě eliminovat na substrát, nejsme tak bohatí, abychom živili zde ekonomické parazity, co mají nulovou ekonomickou hodnotu. Naším vzorem budou mladí inteligentní zaměstnanci v Amazonu, co pracují jako skladníci rychle a levně, ten, kdo bude pracovat pomalu a draho, ten bude recyklován na substrát, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, vše je zde jenom evoluční dočasný ekonomický experiment.

Leave a Reply