Domů » Ano, z dálky opice vypadá jako člověk

Ano, z dálky opice vypadá jako člověk

Život to je hra nebo boj podle pravidel co určuje organizace nebo situace, vše je zde o protikladech a kauzalitě. Neustále je zde snaha o úspěch, jenže vše, co rychle získáme to nemá hodnotu, dělal jsem si hranolky a spěchal jsem, hranolky jsem vyhodil do koše, práce kvapná je většinou špatná.

Podívejme se na diplomové práce, co píší rychle vysokoškoláci, jsou to obrazně hranolky, které je nejlepší vyhodit do koše, protože nejsou dobré. Opice si hrají na vysokoškoláky, většina lidí si naivně myslí to, že vysokoškoláci nedělají amatérské chyby, z dálky opice vypadá jako člověk.

Pokud je nějaké označení neslušné nebo nepopulární, jako třeba blázinec tak je zde přejmenování na psychiatrickou nemocnici. Proto jsme změnili pojmenování oblečená opice na pojmenování člověk a lidi. Všechny kultury a civilizace, jsou založené na tom, aby se oblečené opice chovali jako lidi.

Jenže to vše je jenom pokrytecké divadlo, z díla se nakonec pozná to, že tvůrcem zákonů a pravidel jsou oblečené opice. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že je ten druhý oblečená opice, co z dálky vypadá jako vysokoškolák s titulem.

Leave a Reply