Domů » Ano, vysokoškolský titul to je jenom certifikace pro nějakého řemeslníka

Ano, vysokoškolský titul to je jenom certifikace pro nějakého řemeslníka

Parazitování se stalo rakovinou, která zabíjí ekonomiku a politiku, to musí mít nějakou příčinu, že se z většiny lidí stali paraziti? Tou příčinou jsou chybná dogmatická pravidla, založená na dobrotě k cizím lidem, dobrota je ale žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Krásnou ukázkou toho, že dobrota je žebrota je internet, internet je možné použít k testování a statistikám, které nejdou zfalšovat, ono se stačí jenom podívat na to, jaké informace lidi na internetu nejvíce zajímají, a to vypovídá na našich skutečných prioritách.

Sociální sítě jsou zahlcené parazity, co zde trollují a tapetují, každá organizace na internetu má svoje dogmatická pravidla, a ten kdo je poruší, ten je eliminován, lhář zde honí lháře, a zloděj zde honí zloděje. Mnoho stránek se nemůže smířit s tím, že lidi blokují reklamu, uživatelé nejsou zvědaví na vaši ubohou reklamu! Co je to reklama, reklama je obyčejné parazitování na konzumentech, to, co je dobré, to nepotřebuje drahou reklamu!

Posledním vynálezem je cílená reklama, sleduje se to, co děláš na internetu, to se statisticky vyhodnocuje, a podle toho si ti upravuje reklama. Anonymita na internetu je jenom iluze, na internetu se vše rychle mění, neustále zde vzniká nové, a to nové likviduje to staré, ten, kdo se odmítne přizpůsobit změnám ten je eliminován, komu není rady, tomu není už ani pomoci. Uživatelé nechtějí řemeslo, ale chtějí umění, velmi často je proto na internetu snaha o to, aby stránka z dálky vypadala jako umění, a když ji poznáte z blízka, dojde vám, že zde není umění, a je zde jenom řemeslo. Jaký je rozdíl mezi řemeslem a uměním?

Umění nejde kopírovat, a řemeslo jde kopírovat, vysoké školy jsou továrny na řemeslníky, vysokoškolský titul to je jenom certifikace pro nějakého řemeslníka! Umělcem se lidi rodí, je to otázka talentu, který se rozvine v nějaké specializaci. Lidi už mají dost řemeslníků, a touží po umění, které je zadarmo, dělat zadarmo umění si může dovolit jenom ten kdo je bohatý a může tak rozdávat z nadbytku, pokud ale parazitování uvrhne lidi do bídy a nezaměstnanosti tak zmizí poslední umění co bylo zadarmo a je zde pro lidi už jenom ubohé řemeslo, a tak se z lidí stávají jenom levné konzervy, ve kterých jsou zakonzervovaná dogmata.

Leave a Reply