V základních principech je si zde vše podobné, a tak zde existují podobenství a bajky, politika je podobná operačnímu systému Windows, který má pořád nějaké programové problémy, a tak se musí pořád aktualizovat nebo instalovat nové verze, a tak se z uživatelů stávají pokusní králíci.

Politici jsou programátoři, co se snaží lidem naprogramovat jejich život pomocí; zákonů, předpisů, norem, propagandy, cenzury, policie, soudů, vězení, byrokracie atd. je naivní věřit tomu že pokud půjdeme k demokratickým volbám všichni a budeme správně hlasovat abychom si zvolili správného prezidenta republiky a správné politické strany tak že nám bude všem líp protože budeme málo pracovat za veliké mzdy.

Ekonomika není loutka, kterou mohou politici snadno ovládat! Proč vlastně máme s ekonomikou neustále všude mnoho problémů a zvířata nemají s ekonomikou problémy? Problémem politiky a ekonomiky je; centralizace, monopol, teorie, byrokracie, pokrytectví, protekce, korupce, kasty, třídy, rasismus, extrémismus, vandalismus, drogy, totality, dogmatismus, propaganda, cenzura atd. 

Je to celé o příčině a následku nebo o akci a reakci, jak si to uděláme takové to máme, pokud jsme politicky a ekonomicky slepí tak potřebujeme, aby nás vedl ten, kdo není slepý politicky a ekonomicky, je těžké popsat slepému to co vidíme, když on je od narození slepý v tom je příčina toho že slepý vede slepé, a to logicky nefunguje. Jak vlastě došlo k tomu, že většina lidí na světě je politicky a ekonomicky slepá?

Problémem je zde chybná výchova v rodině a škole, je vědecky doloženo že prvních pět let našeho života určuje náš osud, pokud je prvních pět let našeho života ubohých tak se z nás stávají logicky ubožáci, co jsou slepí politicky a ekonomicky, jablko nepadne daleko od stromu o tom je genetika a výchova. 

Potřebujeme zajistit u dětí kvalitní genetiku a kvalitní výchovu, jiná cesta do lepší budoucnosti pro nás není, bez kvalitních lidí zde bude pořád jenom všude blbá nálada a jenom pitomci zde budou věřit na politické a ekonomické zázraky. Za každý dobrý skutek je zde trest, dobrotu si musí každý politik zasloužit, z díla poznáme to, jestli je politik slepý nebo jestli není slepý k tomu, jak se žije dělnické třídě.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: